Як грати в покер, крок за кроком

Як грати в покер, крок за кроком

Неймовірна історія покеру та унікальна атмосфера, повна напруга та емоції, що супроводжують кожну гру, змушують людей у всьому світі проводити багато днів, вивчаючи правила покеру, досліджуючи його секрети та методи, щоб отримати перевагу над противником. Покер здається розвагою з простими правилами – кілька основних рук, значення покеру, кілька варіацій, кілька фігур у покері, нічого складного для бажаючих. Однак після ретельного аналізу ігор чемпіонів покеру можна зробити висновок, що в основі успіху лежить не тільки вміння володіти правилами покеру, але й психологічні навички, читання опонента, холоднокровність та розважливість у прийнятті ключових рішень.

Гравці, які виграли престижні покерні турніри, прямо заявляють, що певним формам поведінки неможливо навчитися і що найкращі гравці народжуються з цим особливим характером, що одразу складає їхню перевагу. Це правда? Хіба неможливо людині з меншим терпінням, підвищеним апетитом до ризику та гарячою кров'ю піднятися на вершину покерного змагання? На це немає однозначної відповіді. Однозначно варто бути майстром правил, це перший крок до досягнення лаврів.

Правила гри в покер

Основний принцип покеру простий і зрозумілий. Щоб відповісти на питання - як грати в онлайн-покер, треба зібрати якомога сильнішу комбінацію покеру або отримати перевагу і захопити банк шляхом блефу. У грі використовується колода із 52 карт. За столом є місце для певної кількості гравців – зазвичай на гру приймають не більше десяти людей. Щоб розібратися в фундаментальних проблемах, найважливішим є вивчення типів і значень покерних комбінацій, налаштувань покеру, покерних комбінацій, покерних фігур та стажу покеру.

Мета та тривалість гри

Сідаючи за гру в покер, гравець може переслідувати лише одну мету – зібрати фішки, зібрані протягом раунду. Залишити своїх противників позаду настільки складно, що знання правил або ієрархії покеру недостатньо для перемоги в грі. Ви також повинні вміти знаходити себе серед різних особистостей гравців, зберігати секрети свого стилю гри та вгадувати наміри ваших супротивників.

Виграти можна двома способами - вигравши найсильнішу руку в покері або успішно створивши враження, що рука виграна, і змусивши інших гравців вийти з гри. Тривалість гри обмежена декількома основними фазами. На прикладі дуже популярного виду покеру – Техаського холдему можна виділити такі:

  • Фаза ставок гравців;
  • Отримання двох видимих ​​гравців карт;
  • Коло торгівлі (рейз – рейз, кол – кол, фолд – фолд);
  • Флоп (на дошці видно три карти);
  • Черговий раунд торгів;
  • Викладаємо четверту картку;
  • Торги;
  • Показати останню, п'яту картку (рівер);
  • Фаза фінальних торгів;
  • Відкриття покерних комбінацій гравців.

Таким чином, гра закінчується, і гравець, який залишається у грі і виграв найсильнішу комбінацію покеру або привів до відмови своїх опонентів, виграє банк.

10a94fd0080520ee89f9ab7ef93f9c76